احتسابی: شرکت تاو آویژه پارس به دنبال تحول در صنعت گردشگری است

رئیس هیئت مدیره شرکت تاو آویژه پارس گفت: این شرکت با شعار «با احترام سفر کنید» به دنبال تحول در صنعت گردشگری است.
احتسابی: شرکت تاو آویژه پارس به دنبال تحول در صنعت گردشگری است

حامد احتسابی، رئیس هیئت مدیره شرکت تاو آویژه پارس، امروز، چهارشنبه، 18 اردیبهشت در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: بسیاری از افراد در جامعه از خدمات خبر ندارند در صورتی که ما در حوزه تشریفات اختصاصی خدماتی را ارائه می‌دهیم. سفر از همان ابتدا علاقه‌مندان خود را داشته و موجب تغییرات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و غیره شده است و آنچه که در ذات سفر وجود دارد این است که سفر همیشه با مشکلاتی همراه بوده و این دغدغه را در ما به وجود آورده تا از این مشکلات بکاهیم و به همین منظور شرکت  تاو آویژه پارس تأسیس شده است. 

دیگران چه می خوانند:

وی افزود: ما به دنبال این هستیم تا گام مثبتی را در مسیر تحول به تشریفات تکراری و فرسوده کشور برداریم و قدمی نو در این زمینه محسوب شود. شعار این شرکت «با احترام سفر کنید» است و قصد دارد تحولی نو در این صنعت ایجاد کند و لذا با تلاش مدیران و دوستان این مجموعه توانسته‌ایم کارهای متفاوتی را انجام دهیم از جمله در فرودگاه‌های مهرآباد، جزیره زیبای کیش، اصفهان و مشهد و همچنین جایگاه تشریفات اختصاصی ما در دو فرودگاه امام راحل و فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد فعال است ولی در اکثر فرودگاه‌های کشور کافه‌های زیبا بنا نهاده شده‌اند.

رئیس هیئت مدیره شرکت تاو آویژه پارس بیان کرد: فرودگاه امام خمینی(ره) بزرگترین مرز هوایی کشور محسوب می‌شود و از این نظر در کشور خاص‌ترین به شمار می‌رود و اکثر پروازهای بین‌المللی از این فرودگاه انجام می‌شوند. در حال حاضر قریب بر 15 میلیون نفر در سال از خدمات فرودگاه امام راحل استفاده می‌کنند و با راه‌اندازی فاز دوم در آینده نزدیک این تعداد به مرز 50 میلیون نفر در سال خواهد رسید و این وظیفه ما را در ارائه خدمات به مسافران سنگین‌تر می‌کند؛ لذا با توجه به شرایطی که وجود دارد و با توجه به دید ما به آینده به دنبال ارائه خدمات مطلوب به تجار و گردشگران خارجی هستیم.

احتسابی بیان کرد: تلاش این شرکت مبتنی بر حفظ ارزشمندی و جذب حداکثری مسافران و کسب رضایتمندی بیشتر آنهاست و در این راستا یک سری مأموریت‌هایی برای شرکت تعریف کرده‌ایم که با توجه به کارایی مدیران ارشد مجموعه این مأموریت‌ها به خوبی پیش می‌روند که مهمترینش عبارت است از تکریم مهمانان و مسافران و ایجاد حس خوب در آنها.

وی ادامه داد: خدماتی که در جایگاه تشریفات به مسافران ارائه می‌دهیم در دنیا بی‌نظیر است و پکیجی در این رابطه داریم و به همین دلیل در هیچ جای دنیا همانند فرودگاه امام خمینی(ره) و فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد خدمات CIP ارائه نمی‌شود ولی ما خدمات صفر تا صد را به مسافران ارائه می‌دهیم تا دغدغه سفرشان به حداقل کاهش پیدا کند.

رئیس هیئت مدیره شرکت تاو آویژه پارس با بیان اینکه خدمات این شرکت کاربردی هستند، گفت: خدماتی مانند ویزا، ریجستر کردن تلفن همراه و گرفتن ارز دولتی و مسافرتی و هر آنچه که مسافر نیاز دارد را ارائه می‌دهیم. به طور کلی سعی شده فضای امن و راحتی برای مسافران عزیز ایجاد شود.

احتسابی افزود: همچنین سعی کرده‌ایم بهترین خدمات را با کمترین قیمت ارائه دهیم و اطلاع‌رسانی دقیق به مسافران را در دستورکار قرار داده‌ایم. از سوی دیگر یک سری چشم‌اندازها و ارزشگذاری‌ها را برای شرکت تعریف کرده‌ایم تا روند کارمان مشخص شود و بدانیم در چه مسیری قرار است حرکت کنیم. واقعاً تغییراتی که صورت پذیرفته یگانه بوده است.

وی با بیان کرد: به گفته بسیاری از مسافران داخلی و خارجی خدماتی که ارائه می‌دهیم در بالاترین سطح بین‌المللی قرار دارد. همچنین در شرف انعقاد قرارداد با برخی شرکت‌های اماراتی و ترکیه‌ای هستیم تا بتوانیم خدمات مناسب‌تری را ارائه دهیم و هدف ما این است که فرهنگ غنی ایران را به تمام گردشگران خارجی و کسانی که سالها خارج از ایران زندگی می‌کنند معرفی کنیم تا کسی که چه در بدو ورود و چه در بدو خروج از کشور است خاطره‌ خوبی از ایران در ذهن داشته باشد.

رئیس هیئت مدیره شرکت تاو آویژه پارس با بیان اینکه یکی از اهداف ما ایجاد اشتغال برای جوانان است، گفت: نکته قابل توجه این است که در سراسر کشور هزار نفر را به صورت مستقیم به کار گرفته‌ایم و در همین مجموعه فقط 378 نفر پرسنل وجود دارد و طبیعتاً همکاران دیگری هم وجود دارند که به صورت غیرمستقیم با ما همکاری می‌کنند و یکسری از کارها را برون‌سپاری کرده‌ایم. 

وی ادامه داد: ما در راستای مسئولیت اجتماعی تفاهنامه‌هایی را امضا کرده‌ایم و کارهای خوبی را انجام داده‌ایم. خدماتی که ارائه می‌دهیم واقعاً بی‌نظیر است و به همین دلیل از آژانس‌ها و مجموعه‌های مختلف دعوت می‌کنم که از این مجموعه بازدید داشته باشند. به طور مستند عرض می‌کنم که بیش از 97 درصد استفاده‌کنندگان از خدمات ما رضایت خاطر دارند و سعی می‌کنیم این را به 100 برسانیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت تاو آویژه پارس درباره راه‌اندازی CIP+ گفت: فکر کنم تا قبل از پایان خرداد به طور رسمی این را راه‌اندازی کنیم. محدودیت‌هایی در این رابطه وجود داشت که رفع شدند. 

احتسابی درباره احتمال افزایش قیمت خدمات تأکید کرد: قیمت ما نسبت به سال گذشته افزایش نداشته این در حالی است که قیمت همه مواد اولیه و خدمات افزایش یافته ولی ما افزایش قیمت نداده‌ایم تا ببینیم شرایط چه می‌شود ولی احتمالاً ناگزیر به افزایش قیمت باشیم. 

احتسابی با اشاره به ظرفیت پذیرش مسافر بخش CIP فرودگاه امام راحل گفت: بخش CIP فرودگاه امام خمینی توانایی پذیرایی بیش از 4 هزار نفر از مسافران را در هر روز دارد. به همین جهت آماده هستیم تا ضمن معرفی بیشتر این بخش خدمات رسانی به مسافران بیشتری را نیز در سال جاری آغاز کنیم. 

 

منبع: شمانیوز

احتسابی: شرکت تاو آویژه پارس به دنبال تحول در صنعت گردشگری است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟