کد خبر : 533916
رضا صفریان مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان گفت:
فولاد هرمزگان همواره در مسئولیت‌های اجتماعی پیشتاز است
ارتباطات برتر: ما به دنبال ایفای نقش موثر در مسئولیت‌های اجتماعی هستیم و به همین منظور طرح نظام مسئولیت‌های اجتماعی در شرکت فولاد هرمزگان در حال تدوین است که تا نیمه اول امسال، اجرایی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری ارتباطات برتر: رضا صفریان مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان همواره در مسئولیت‌های اجتماعی پیشتاز است و تلاش میکند در حوزه‌های مختف مشارکت داشته باشد.
 
وی با اشاره به وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور و لزوم همکاری و مشارکت همه جانبه آحاد مردم در کمک رسانی به این عزیزان گفت: در همین راستا شرکت فولاد هرمزگان نیز محموله‌ای به ارزش ١٠ میلیارد ریال شامل ۲۰۰۰ تخته پتو، ۷۰۰ عدد چادر، ۱۲ هزار بسته پوشاک بچه، ۳۶ هزار بسته لوازم بهداشتی بانوان، ۸۷۰ کیسه برنج ۱۰ کیلویی، ۳۵۰ حلب پنیر ۱۸ کیلویی، ۱۵ هزار عدد آب معدنی و ۱۰ هزار عدد مربای تک نفره تهیه، با هماهنگی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان به نقاط مورد نظر ارسال کرد.
 
صفریان با تاکید بر مشارکت موثر در مسئولیت‌های اجتماعی گفت: ما به دنبال ایفای نقش موثر در مسئولیت‌های اجتماعی هستیم و به همین منظور طرح نظام مسئولیت‌های اجتماعی در شرکت فولاد هرمزگان در حال تدوین است که تا نیمه اول امسال، اجرایی خواهد شد.
 
ارائه گزارش‌های شفاف، اطلاع رسانی به موقع و صحیح یکی از اهداف این نظام مسئولیت‌های اجتماعی است.


منبع: شمانیوز

 
‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار