کد خبر : 181734
فرامرز خالقی مدیر عامل هلدینگ داده پردازی سداد:
اپلیکیشن (بله) خدمت نو در راستای ارتقای بانکداری نوین
ارتباطات برتر: نمایشگاه الکامپ امسال نیز با تمام فراز و نشیب هایی که داشت به روز های پایانی خود نزدیک شد .
به گزارش پایگاه خبری ارتباطات برتر: نمایشگاه الکامپ امسال نیز با تمام فراز و نشیب هایی که داشت به روز های پایانی خود نزدیک شد . این نمایشگاه امسال بیش از هرچیز تحت تاثیر سخنان وزیر ارتباطات مبنی بر خداحافظی وی از وزارت ارتباطات قرار گرفت.این خبر باعث شد فعالان این حوزه در گوشه و کنار نمایشگاه به بررسی گزینه های احتمالی متصدی وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم بپردازند.
یکی از نکات مثبت نمایشگاه امسال حضور چشم گیر تر استارتاپ ها در این نمایشگاه بود که با سهولت بیشتر به معرفی خدمات خود میپرداختند.

در روز چهارم نمایشگاه به سراغ یکی از موفق ترین شرکت ها در این حوزه رفتیم.هلدینگ داده پردازی سداد یکی از مجریان استارتاپ هاست که به واسطه ی مدیریت عالی و پرسنل خوب به جایگاهی بزرگی در حوزه ی فناوری اطلاعات دست پیدا کرده است و مورد حمایت وزیر ارتباطات نیز قرار گرفته است.

یکی از جدید ترین پروژه های این شرکت اپلیکشین پیام رسان( بله ) هست که توسط شرکت داده ورزی سداد طراحی و اجرا شده است . در این اپلیکیشن شما میتوانید علاوه بر تعامل با دوستان، ارسال نظر و.. فعالیت های بانکی خود را به راحتی انجام دهید . فرامرز خالقی مدیر عامل هلدینگ داده ورزی سداد نیز در این خصوص اعلام کرد که این اپلیکیشن مورد تایید بانک مرکزی قرار دارد و با مساعدت بانک مرکزی مسیر روشنی پیش روی این پروژه قرار دارد.
این اپلیکیشن تا به حال توسط 215 هزار کاربر دانلود شده است و بیش از 12 هزار کانال و 11 هزار گروه تلگرامی را ایجاد کرده است .

علاوه بر همه ی اینها چون نام شرکت معتبری مثل سداد به عنوان مجری این نرم افزار و اپلیکشن وجو دارد مردم میتوانند با اطمینان از این اپلیکیشن استفاده کنند.
فرامز خالقی مدیر عامل هلدینگ سداد عنوان کرده است که این اپلیکیشن میتواند روزانه هزاران تراکنش مالی را انجام دهد

خالقی در باره یکی از قابلیت های دیگر نرم افزار (بله ) که درخواست پول است اظهار کرده است که این خدمت برای اولین بار توسط این نرم افزار اجرا میشود. در این نرم افزار سندی صادر میشود و برای دوستانتان و میان اعضای داری این نرم افزار ارسال میشود و اگر طرف مقابل درخواست شما را تایید کند با وارد کردن رمز دوم انتقال وجه انجام میشود . این خدمت بسیار جدید و نو است و تلگرام به فکر ایجاد این روش بود ولی شرکت داده ورزی سداد از تلگرام پیشی گرفت و برای اولین بار این روش درخواست پول توسط هلدینگ سداد به اجرا درامد
از جمله خدمات دیگر این نرم افزار برای افرادی که به خارج سفر میکنند این است که به راحتی شرایط انتقال وجه از طریق اینترنت وجود دارد. یعنی درصورت تغییر سیم کارت فقط با اتصال گوشی به اینترنت میتوانند به سهولت عملیات انتقال وجه را انجام دهند.
خالقی همچنین درباره ی موضوع هزینه پیامک های برداشت و واریز که برای بانک ها مساله ساز شده است تصریح کرد:

سامانه (بام) بانک ملی میتواند از طریق بستر( بله ) برای مشتریان پیامک ارسال کند.
وی همچنین از رایزنی های وزارت علوم با این شرکت برای پرداخت شهریه دانشجویان از طریق این اپلیکشین خبر داده است .

گفتنی است روز گذشته وزیر ارتباطات با حضور در غرفه ی هلدینگ داده پردازی سداد حمایت خود از این شرکت و پروژه را اعلام کرده است.

منبع: شمانیوز
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار